Przejdź do treści

Kinga Goraj

mgr fizjoterapii

Absolwentką Fizjoterapii na AWF w Krakowie zostałam w 2011 roku. Od tego czasu systematycznie pogłębiam zdobytą na studiach wiedzę poprzez udział w kursach, warsztatach i konferencjach naukowych.

Na bieżąco śledzę nowe trendy i możliwości w fizjoterapii, aby jak najlepiej pomóc swoim pacjentom.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w warszawskich przychodniach rehabilitacyjnych, gdzie rozwijałam swoje umiejętności w pracy z osobami dotkniętymi zróżnicowanymi dolegliwościami ze strony układu ruchu.

W Cernio zajmuję się przede wszystkim rehabilitacją neurologiczną (SM, SLA, choroba Parkinsona, choroba Alzhaimera, guzy OUN, udary), pulmonologiczną (w tym pocovidową), pourazową (złamania) oraz pooperacyjną (endoprotezy).

Ponadto interesuję się fizjoterapią urologiczną oraz rehabilitacją w obrębie szyi i głowy (migreny, szumy uszne, wzmożone napięcia mięśni w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych).

Jestem wrażliwa i otwarta na potrzeby innych. Staram się, by pacjenci czuli się swobodnie podczas terapii. W ramach mojej aktywności zawodowej, szczególne miejsce zajmuje praca z seniorami, a każdy ich sukces daje mi wiele satysfakcji.

W wolnym czasie najchętniej czytam, tańczę i podróżuję po mało znanych zakątkach Polski.

Ukończone kursy:

· PNF podstawowy

· Neuromobilizacje

· MTG (masaż tkanek głębokich)

· Kończyna górna i kończyna dolna po udarze

· Trening dna miednicy BeBo ®

· Terapia N.A.P. moduł I oraz II

 

· Fizjoterapia w Geriatrii

Skip to content